Dlouhodobá soutěž U15

TABULKA A STŘELCI

po 1. turnaji

Tabulka

1. Agrotec Hustopeče 6z 5 0 1 38:10 15 b.
2. Orel Řečkovice 6z 4 0 2 24:22 12 b.
3. TJ Smržice 6z 3 0 3 25:25 9 b.
4. Sokol Telnice 6z 0 0 6 0:30 0 b.

Bodování

TJ Smržice

Dostál 0+1, Kimel V. 1+0, Kobliha 1+0, Komárek 8+4, Kotlár 1+1, Štercl 2+2, Vychodil 2+0, Zatloukal 0+1

Orel Řečkovice
Kolářík 1+1, Mach 2+3, Matuška 0+2, Melichar 1+1, Mrhálek 7+2, Pavelka 3+1, Skoumal 0+1, Studený 0+1, Vitásek 0+1

Agrotec Hustopeče
Fiala J. 6+0, Hanák 2+0, Hrádek 4+2, Kolek 1+2, Nevěděl N. 11+5, Nevěděl S. 3+5, Stehlík 1+1

1. turnaj - 15.12.2019 Kuřim

  • TJ Smržice x Orel Řečkovice 8:3 (4:1), branky: Komárek, Vychodil (Kotlár), Štercl (Komárek), Komárek, Kotlár (Komárek), Štercl (Komárek), Komárek (Štercl), Kobliha - Mrhálek (Melichar), Mrhálek (Vitásek), Mrhálek (Mach)
  • Hustopeče x Telnice 5:0 kontumačně 
  • TJ Smržice x Hustopeče 2:8 (1:3), branky: Komárek (Štercl), Komárek - Nevěděl N., Kolek (Nevěděl N.), Nevěděl N., Nevěděl N., Nevěděl N. (Kolek), Nevěděl S., Stehlík, Nevěděl S.
  • Orel Řečkovice x Telnice 5:0 kontumačně  
  • TJ Smržice x Telnice 5:0 kontumačně
  • Orel Řečkovice x Hustopeče 5:4 (0:2), branky: Mrhálek (Matuška), Mach, Mach (Mrhálek), Melichar (Mach), Mrhálek (Mach) - Nevěděl N. (Stehlík), Nevěděl N., Nevěděl N. (Kolek), Nevěděl N. (Nevěděl S.)

2. turnaj - 19.1.2020 Kuřim

  • Hustopeče x Telnice 5:0 kontumačně
  • TJ Smržice x Orel Řečkovice 3:5 (0:3), branky: Komárek, Vychodil (Dostál), Komárek - Mrhálek (Matuška), Kolářík (Pavelka), Pavelka (Kolářík), Pavelka (Mrhálek), Mrhálek (Skoumal)
  • Hustopeče x TJ Smržice 9:2 (3:2), branky:Fiala J. (Hrádek), Hrádek (Nevěděl N.), Fiala J. (Nevěděl S.), Hrádek, Nevěděl S. (Hrádek), Fiala J., Fiala J., Nevěděl N., Fiala J. (Nevěděl S.) - Komárek (Zatloukal), Kimel V. (Komárek)
  • Telnice x Orel Řečkovice 0:5 kontumačně
  • Hustopeče x Orel Řečkovice 7:1 (2:0), branky: Hrádek (Nevěděl S.), Fiala J., Nevěděl N. (Nevěděl S.), Nevěděl N., Hanák (Nevěděl N.), Hrádek (Nevěděl N.), Hanák (Nevěděl N.) - Pavelka (Studený)
  • Telnice x TJ Smržice 0:5 kontumačně

LOS

3. turnaj - 29.02.2020 Křižíkova

Telnice x TJ Smržice
Orel Řečkovice x Hustopeče
Telnice x Orel Řečkovice
TJ Smržice x Hustopeče
Telnice x Hustopeče
TJ Smržice x Orel Řečkovice 

4. turnaj - 28.03.2020 Orlák

Orel Řečkovice x Hustopeče
Telnice x TJ Smržice
Orel Řečkovice x Telnice
Hustopeče x TJ Smržice
Orel Řečkovice x TJ Smržice
Hustopeče x Telnice