Představujeme se

DĚTSKÁ FUTSALOVÁ LIGA

Futsal je aktuálně co do členské základny jeden z nejpopulárnějších sportů v České republice. Naše reprezentace slaví úspěchy na mezinárodním poli, naše prvoligové týmy se začínají prosazovat v pohárech, seniorských týmů přibývá. Obrovským problémem zůstává organizace mládeže, což jsme se ve spolupráci s Fotbalovou asociací ČR rozhodli změnit a přicházíme se soutěžními futsalovými zápasy pro děti. 

Přestože postupně roste počet týmů věnujících se dětem, nebyl do zprovoznění našeho projektu vytvořený žádný funkční koncept, díky kterému by se mohly děti od 5 do 15 let pravidelně utkávat se svými vrstevníky. To jsme se jako trenéři mládeže a zkušení hráči futsalových soutěží rozhodli změnit. Přicházíme s možností přihlásit jakékoliv dětské týmy futsalistů či fotbalistů do nové celoroční soutěže, která je během každé sezóny založena na dílčích turnajích. Termíny hracích dní jsou vždy samozřejmě stanoveny s předstihem, a to s ohledem na všechny okolnosti, které se týkají školní docházky či zápasů dětských fotbalových lig. 

Začali jsme v roce 2016 v Brně. Od roku 2018 působíme s oficiálním posvěcení FAČR celorepublikově.                    Držte nám palce.   

Vedoucí kategorií

Petr Bořecký

minipřípravka

tel.: 774 466 221

Petr Lesenský

mladší a starší přípravka

tel.: 774 743 800

Libor Machek

mladší a starší žáci

tel.: 777 842 992 

Miroslav Jůzl

dorost

tel.: 775 285 392