DĚTSKÉ SOUTĚŽE VE FUTSALU A MALÉ KOPANÉ 

Futsal a malá kopaná jsou aktuálně co do členské základny jedny z nejpopulárnějších sportů v České republice. Naše reprezentace slaví úspěchy na mezinárodních polích, prvoligové týmy se začínají prosazovat v zahraniční konkurenci a přibývá seniorských týmů. Obrovským problémem byla vždy organizace mládeže, což jsme se ve spolupráci s Fotbalovou asociací ČR, Svazem futsalu ČR a Asociací malé kopané rozhodli změnit. Přicházíme se soutěžními zápasy pro děti. 

Do vytvoření našich soutěží nebyl vytvořený žádný funkční koncept, díky kterému by se mohly děti od 5 do 17 let pravidelně utkávat se svými vrstevníky na malých hřištích. To jsme se jako trenéři mládeže a dlouholetí hráči soutěží ve futsalu i malé kopané rozhodli změnit. Přicházíme s možností přihlásit jakékoliv dětské týmy futsalistů či fotbalistů do celoročních soutěží, které jsou během každé sezóny založeny na dílčích turnajích. Termíny hracích dní jsou vždy stanoveny s předstihem, a to s ohledem na všechny okolnosti, které se týkají školní docházky či zápasů fotbalových lig. 

Začali jsme v roce 2016 v Brně. Od roku 2018 působíme s oficiálním posvěcení FAČR celorepublikově.                    Držte nám palce.   

Vedení Dětského futsalu, z. s.

Petr Lesenský

předseda

tel.: 774 743 800

Petr Bořecký

místopředseda

tel.: 774 466 221

Miroslav Jůzl

člen vedení

tel.: 775 285 392 

Petr Havlík

sekretář

tel.: 737 263 595