Celoroční soutěž U12

TABULKA A STŘELCI

po 1. turnaji

Tabulka

  1. FC Medlánky..................4z   4-0-0  22:0   12b.
  2. Orel Řečkovice..............5z   3-1-1    17:3     10b.
  3. Orlíci Řečkovice............4z   3-0-1   13:5      9b.
  4. Agrotec Hustopeče.....4z   2-1-1    10:2      7b.
  5. Fotbalová školička.......3z   1-0-2    6:10     3b.
  6. Lokomotiva Brno...........3z   1-0-2    5:17     3b.
  7. Orel Židenice.................3z   0-0-3   0:16     0b.
  8. Sokol Telnice..................4z   0-0-4   0:20   0b.

Střelci

9 - Dvořák (Medlánky)
5 - Horák T. (Orel Řečkovice), Lesenský (Orlíci Řečkovice), Pešková (Orlíci Řečkovice) 
4 - Nekuža (Orel Řečkovice)
2 - Bukowan (Medlánky), Havlíček (Orlíci Řečkovice), Mach (Hustopeče), Oškrdal (Školička), Radkovský (Medlánky), Vévoda (Školička), Vít (Medlánky)
1 - Barate (Orel Řečkovice), Dufek (Hustopeče), Hadrava (Orel Řečkovice), Horák A. (Orel Řečkovice), Másilko (Orlíci Řečkovice), Pavel (Medlánky), Pěkný (Školička), Šandera (Školička), Škarpa (Hustopeče), Trnka (Medlánky), Zahradníček (Hustopeče)

1. turnaj - 09.11.2019 Orlák

  • Fotbalová školička x Orel Řečkovice 0:4, branky: Nekuža 2, Horák T., Barate
  • Orel Židenice x Orlíci Řečkovice 0:5, branky: Lesenský 3, Pešková, Havlíček
  • Orel Židenice x Orel Řečkovice 0:6, branky: Horák T. 3, Nekuža 2, Horák A.
  • Fotbalová školička x Orlíci Řečkovice 1:6, branky: Vévoda - Pešková 3, Lesenský 2, Havlíček
  • Orel Řečkovice x Orlíci Řečkovice 1:2, branky: Horák T. - Pešková, Másilko
  • Fotbalová školička x Orel Židenice 5:0, branky: Oškrdal 2, Pěkný, Vévoda, Šandera
  • Orel Řečkovice x Sokol Telnice 5:0 kontumačně
  • Orlíci Řečkovice x FC Medlánky 0:3, branky: Dvořák 2x, Trnka
  • Lokomotiva Brno x Agrotec Hustopeče 0:4, branky: Škarpa, Dufek, Mach, Zahradníček
  • FC Medlánky x Sokol Telnice 5:0 kontumačně
  • Lokomotiva Brno x Sokol Telnice 5:0 kontumačně
  • Agrotec Hustopeče x FC Medlánky 0:1, branky: Dvořák
  • Lokomotiva Brno x FC Medlánky 0:13, branky: Dvořák 6, Bukowan 2, Radkovský 2, Vít 2, Pavel
  • Agrotec Hustopeče x Sokol Telnice 5:0 kontumačně

předehrávka 6. turnaje

  • Orel Řečkovice x Agrotec Hustopeče 1:1, branky: Hadrava - Mach

LOS

1. turnaj - 09.11.2019 Orlák

8:00 Fotbalová školička x Orel Řečkovice
8:30 Orel Židenice x Orlíci Řečkovice
9:00 Orel Židenice x Orel Řečkovice
9:30 Fotbalová školička x Orlíci Řečkovice
10:00 Orel Řečkovice x Orlíci Řečkovice
10:30 Fotbalová školička x Orel Židenice
11:00 Orel Řečkovice x Sokol Telnice
11:30 Orlíci Řečkovice x FC Medlánky
12:00 Lokomotiva Brno x Agrotec Hustopeče
12:30 FC Medlánky x Sokol Telnice
13:00 Lokomotiva Brno x Sokol Telnice
13:30 Agrotec Hustopeče x FC Medlánky
14:00 Lokomotiva Brno x FC Medlánky
14:30 Agrotec Hustopeče x Sokol Telnice


3. turnaj - 19.01.2020 Kuřim

8:00 Orel Židenice x Lokomotiva Brno
8:30 Orel Řečkovice x FC Medlánky
9:00 Orel Židenice x FC Medlánky
9:30 Orel Řečkovice x Lokomotiva Brno
10:00 Orel Řečkovice x Orel Židenice
10:30 FC Medlánky x Lokomotiva Brno
11:00 Orel Židenice x Agrotec Hustopeče
11:30 Orel Řečkovice x Sokol Telnice
12:00 Orlíci Řečkovice x Fotbalová školička
12:30 Agrotec Hustopeče x Sokol Telnice
13:00 Agrotec Hustopeče x Orlíci Řečkovice
13:30 Sokol Telnice x Fotbalová školička
14:00 Agrotec Hustopeče x Fotbalová školička
14:30 Sokol Telnice x Orlíci Řečkovice     


5. turnaj - 28.03.2020 Orlák

8:00 Sokol Telnice x Agrotec Hustopeče
8:30 FC Medlánky x Lokomotiva Brno
9:00 FC Medlánky x Agrotec Hustopeče
9:30 Sokol Telnice x Lokomotiva Brno
10:00 Sokol Telnice x FC Medlánky
10:30 Agrotec Hustopeče x Lokomotiva Brno
11:00 FC Medlánky x Orlíci Řečkovice
11:30 Sokol Telnice x Orel Řečkovice
12:00 Orel Židenice x Fotbalová školička
12:30 Orlíci Řečkovice x Orel Řečkovice
13:00 Orlíci Řečkovice x Fotbalová školička
13:30 Orel Řečkovice x Orel Židenice
14:00 Orlíci Řečkovice x Orel Židenice
14:30 Orel Řečkovice x Fotbalová školička


7. turnaj - 16.05.2020 Orlák

8:00 Orlíci Řečkovice x Sokol Telnice
8:30 Fotbalová školička x Agrotec Hustopeče
9:00 Fotbalová školička x Sokol Telnice
9:30 Orlíci Řečkovice x Agrotec Hustopeče
10:00 Sokol Telnice x Agrotec Hustopeče
10:30 Fotbalová školička x Orlíci Řečkovice
11:00 Sokol Telnice x Orel Řečkovice
11:30 Agrotec Hustopeče x Orel Židenice
12:00 Lokomotiva Brno x FC Medlánky
12:30 Orel Židenice x Orel Řečkovice
13:00 Lokomotiva Brno x Orel Řečkovice
13:30 FC Medlánky x Orel Židenice
14:00 FC Medlánky x Orel Řečkovice
14:30 Lokomotiva Brno x Orel Židenice

2. turnaj - 15.12.2019 Kuřim

8:00 FC Medlánky x Fotbalová školička
8:30 Orel Řečkovice x Agrotec Hustopeče
9:00 Orel Řečkovice x Fotbalová školička
9:30 FC Medlánky x Agrotec Hustopeče
10:00 Fotbalová školička x Agrotec Hustopeče
10:30 Orel Řečkovice x FC Medlánky
11:00 Fotbalová školička x Lokomotiva Brno
11:30 Agrotec Hustopeče x Orel Židenice
12:00 Orlíci Řečkovice x Sokol Telnice
12:30 Lokomotiva Brno x Orel Židenice
13:00 Lokomotiva Brno x Sokol Telnice
13:30 Orel Židenice x Orlíci Řečkovice
14:00 Lokomotiva Brno x Orlíci Řečkovice
14:30 Orel Židenice x Sokol Telnice      


4. turnaj - 29.02.2020 Vodova

8:00 Orel Řečkovice x Orlíci Řečkovice
8:30 Agrotec Hustopeče x Lokomotiva Brno
9:00 Agrotec Hustopeče x Orlíci Řečkovice
9:30 Orel Řečkovice x Lokomotiva Brno
10:00 Orlíci Řečkovice x Lokomotiva Brno
10:30 Orel Řečkovice x Agrotec Hustopeče
11:00 Orlíci Řečkovice x FC Medlánky
11:30 Lokomotiva Brno x Fotbalová školička
12:00 Orel Židenice x Sokol Telnice
12:30 FC Medlánky x Fotbalová školička
13:00 FC Medlánky x Orel Židenice
13:30 Fotbalová školička x Sokol Telnice
14:00 FC Medlánky x Sokol Telnice
14:30 Fotbalová školička x Orel Židenice      


6. turnaj - 18.04.2020 Orlák

8:00 Sokol Telnice x Orel Židenice
8:30 Orlíci Řečkovice x Lokomotiva Brno
9:00 Orlíci Řečkovice x Orel Židenice
9:30 Sokol Telnice x Lokomotiva Brno
10:00 Orel Židenice x Lokomotiva Brno
10:30 Sokol Telnice x Orlíci Řečkovice
11:00 Orel Židenice x Agrotec Hustopeče
11:30 Lokomotiva Brno x Fotbalová školička
12:00 FC Medlánky x Orel Řečkovice
12:30 Agrotec Hustopeče x Fotbalová školička
13:00 Agrotec Hustopeče x FC Medlánky
13:30 Fotbalová školička x Orel Řečkovice
14:00 Agrotec Hustopeče x Orel Řečkovice
14:30 Fotbalová školička x FC Medlánky


8. turnaj - 13.06.2020 Orlák

8:00 Orel Židenice x Fotbalová školička
8:30 Sokol Telnice x FC Medlánky
9:00 Sokol Telnice x Fotbalová školička
9:30 Orel Židenice x FC Medlánky
10:00 Fotbalová školička x FC Medlánky
10:30 Sokol Telnice x Orel Židenice
11:00 Fotbalová školička x Lokomotiva Brno
11:30 FC Medlánky x Orlíci Řečkovice           
12:00 Agrotec Hustopeče x Orel Řečkovice
12:30 Lokomotiva Brno x Orlíci Řečkovice
13:00 Lokomotiva Brno x Orel Řečkovice
13:30 Orlíci Řečkovice x Agrotec Hustopeče
14:00 Lokomotiva Brno x Agrotec Hustopeče
14:30 Orlíci Řečkovice x Orel Řečkovice