Celoroční soutěž U12

ROZLOSOVÁNÍ

1. turnaj - 09.11.2019 Orlák

8:00 Fotbalová školička x Orel Řečkovice
8:30 Orel Židenice x Orlíci Řečkovice
9:00 Orel Židenice x Orel Řečkovice
9:30 Fotbalová školička x Orlíci Řečkovice
10:00 Orel Řečkovice x Orlíci Řečkovice
10:30 Fotbalová školička x Orel Židenice
11:00 Orel Řečkovice x Sokol Telnice
11:30 Orlíci Řečkovice x FC Medlánky
12:00 Lokomotiva Brno x Agrotec Hustopeče
12:30 FC Medlánky x Sokol Telnice
13:00 Lokomotiva Brno x Sokol Telnice
13:30 Agrotec Hustopeče x FC Medlánky
14:00 Lokomotiva Brno x FC Medlánky
14:30 Agrotec Hustopeče x Sokol Telnice


3. turnaj - 19.01.2020 Kuřim

8:00 Orel Židenice x Lokomotiva Brno
8:30 Orel Řečkovice x FC Medlánky
9:00 Orel Židenice x FC Medlánky
9:30 Orel Řečkovice x Lokomotiva Brno
10:00 Orel Řečkovice x Orel Židenice
10:30 FC Medlánky x Lokomotiva Brno
11:00 Orel Židenice x Agrotec Hustopeče
11:30 Orel Řečkovice x Sokol Telnice
12:00 Orlíci Řečkovice x Fotbalová školička
12:30 Agrotec Hustopeče x Sokol Telnice
13:00 Agrotec Hustopeče x Orlíci Řečkovice
13:30 Sokol Telnice x Fotbalová školička
14:00 Agrotec Hustopeče x Fotbalová školička
14:30 Sokol Telnice x Orlíci Řečkovice     


5. turnaj - 28.03.2020 Orlák

8:00 Sokol Telnice x Agrotec Hustopeče
8:30 FC Medlánky x Lokomotiva Brno
9:00 FC Medlánky x Agrotec Hustopeče
9:30 Sokol Telnice x Lokomotiva Brno
10:00 Sokol Telnice x FC Medlánky
10:30 Agrotec Hustopeče x Lokomotiva Brno
11:00 FC Medlánky x Orlíci Řečkovice
11:30 Sokol Telnice x Orel Řečkovice
12:00 Orel Židenice x Fotbalová školička
12:30 Orlíci Řečkovice x Orel Řečkovice
13:00 Orlíci Řečkovice x Fotbalová školička
13:30 Orel Řečkovice x Orel Židenice
14:00 Orlíci Řečkovice x Orel Židenice
14:30 Orel Řečkovice x Fotbalová školička


7. turnaj - 16.05.2020 Orlák

8:00 Orlíci Řečkovice x Sokol Telnice
8:30 Fotbalová školička x Agrotec Hustopeče
9:00 Fotbalová školička x Sokol Telnice
9:30 Orlíci Řečkovice x Agrotec Hustopeče
10:00 Sokol Telnice x Agrotec Hustopeče
10:30 Fotbalová školička x Orlíci Řečkovice
11:00 Sokol Telnice x Orel Řečkovice
11:30 Agrotec Hustopeče x Orel Židenice
12:00 Lokomotiva Brno x FC Medlánky
12:30 Orel Židenice x Orel Řečkovice
13:00 Lokomotiva Brno x Orel Řečkovice
13:30 FC Medlánky x Orel Židenice
14:00 FC Medlánky x Orel Řečkovice
14:30 Lokomotiva Brno x Orel Židenice

2. turnaj - 15.12.2019 Kuřim

8:00 FC Medlánky x Fotbalová školička
8:30 Orel Řečkovice x Agrotec Hustopeče
9:00 Orel Řečkovice x Fotbalová školička
9:30 FC Medlánky x Agrotec Hustopeče
10:00 Fotbalová školička x Agrotec Hustopeče
10:30 Orel Řečkovice x FC Medlánky
11:00 Fotbalová školička x Lokomotiva Brno
11:30 Agrotec Hustopeče x Orel Židenice
12:00 Orlíci Řečkovice x Sokol Telnice
12:30 Lokomotiva Brno x Orel Židenice
13:00 Lokomotiva Brno x Sokol Telnice
13:30 Orel Židenice x Orlíci Řečkovice
14:00 Lokomotiva Brno x Orlíci Řečkovice
14:30 Orel Židenice x Sokol Telnice      


4. turnaj - 29.02.2020 Vodova

8:00 Orel Řečkovice x Orlíci Řečkovice
8:30 Agrotec Hustopeče x Lokomotiva Brno
9:00 Agrotec Hustopeče x Orlíci Řečkovice
9:30 Orel Řečkovice x Lokomotiva Brno
10:00 Orlíci Řečkovice x Lokomotiva Brno
10:30 Orel Řečkovice x Agrotec Hustopeče
11:00 Orlíci Řečkovice x FC Medlánky
11:30 Lokomotiva Brno x Fotbalová školička
12:00 Orel Židenice x Sokol Telnice
12:30 FC Medlánky x Fotbalová školička
13:00 FC Medlánky x Orel Židenice
13:30 Fotbalová školička x Sokol Telnice
14:00 FC Medlánky x Sokol Telnice
14:30 Fotbalová školička x Orel Židenice      


6. turnaj - 18.04.2020 Orlák

8:00 Sokol Telnice x Orel Židenice
8:30 Orlíci Řečkovice x Lokomotiva Brno
9:00 Orlíci Řečkovice x Orel Židenice
9:30 Sokol Telnice x Lokomotiva Brno
10:00 Orel Židenice x Lokomotiva Brno
10:30 Sokol Telnice x Orlíci Řečkovice
11:00 Orel Židenice x Agrotec Hustopeče
11:30 Lokomotiva Brno x Fotbalová školička
12:00 FC Medlánky x Orel Řečkovice
12:30 Agrotec Hustopeče x Fotbalová školička
13:00 Agrotec Hustopeče x FC Medlánky
13:30 Fotbalová školička x Orel Řečkovice
14:00 Agrotec Hustopeče x Orel Řečkovice
14:30 Fotbalová školička x FC Medlánky


8. turnaj - 13.06.2020 Orlák

8:00 Orel Židenice x Fotbalová školička
8:30 Sokol Telnice x FC Medlánky
9:00 Sokol Telnice x Fotbalová školička
9:30 Orel Židenice x FC Medlánky
10:00 Fotbalová školička x FC Medlánky
10:30 Sokol Telnice x Orel Židenice
11:00 Fotbalová školička x Lokomotiva Brno
11:30 FC Medlánky x Orlíci Řečkovice           
12:00 Agrotec Hustopeče x Orel Řečkovice
12:30 Lokomotiva Brno x Orlíci Řečkovice
13:00 Lokomotiva Brno x Orel Řečkovice
13:30 Orlíci Řečkovice x Agrotec Hustopeče
14:00 Lokomotiva Brno x Agrotec Hustopeče
14:30 Orlíci Řečkovice x Orel Řečkovice