Termíny turnajů v ČR pro sezónu 2018/2019  

22. 9. 2018 Novoměstská 2, Brno
20. 10. 2018 Medlánecká 24c, Brno
10. 11. 2018 Medlánecká 24c, Brno
24. 11. 2018 hala bude upřesněna, Praha
8.12. 2018 hala bude upřesněna, Brno
19.1. 2019 hala bude upřesněna, Brno
23.2. 2019 hala bude upřesněna, Brno
9. 3. 2019 hala bude upřesněna, Ostrava
23.3. 2019 Medlánecká 24c, Brno
13.4. 2019 Medlánecká 24c, Brno
11.5. 2019 Medlánecká 24c, Brno

15.6. 2019 Medlánecká 24c, Brno


Odehrané turnaje

Odehraný turnaj - 12. května 2018

záštita největšího letošního turnaje

Minipřípravka U7

Pořadí:

1. Orel Řečkovice A (P. Bajer, O. Bořecký, D. Fiala, V. Strnad, V. Lorenc, J. Drholec, A. Másilko, J. Hadrava)

2. FC Medlánky

3. FK Ořechov

4. Lokomotiva Horní Heršpice

5. Orel Řečkovice B (M. Vrzal, J. Czybulski, V. Tomanec, J. Menšík, T. Houšť, T. Hájek, Z. Ratislav, J. Dlabáček)

Zápasy (2 x 8 minut):

FC Medlánky - FK Ořechov 4:1 (branky: M. Netrefa 2x, F. Čech, J. Vozděk - S. Lankaš)

Lokomotiva Horní Heršpice - Orel Řečkovice B 4:0 (branky: N. Pavlíčková 3x, J. Ulehla)

Lokomotiva Horní Heršpice - Orel Řečkovice A 0:3 (branky: J. Hadrava 3x)

FC Medlánky - Orel Řečkovice B 3:0 (branky: L. Demel, M. Netrefa, J. Vozděk)

FK Ořechov - Orel Řečkovice B 10:0 (branky: M. Plšek 6x, S. Lankaš 4x)

FC Medlánky - Orel Řečkovice A 1:3 (branky: M. Netrefa - V. Hadrava 3x)

Lokomotiva Horní Heršpice - FC Medlánky 1:1 (branky: D. Jiříkovský - J. Vozděk)

FK Ořechov - Orel Řečkovice B 5:0 (branky: M. Plšek 2x, S. Lankaš 2x, L. Navrátil)

Orel Řečkovice B - Orel Řečkovice A 0:1 (branky: D. Fiala)

Lokomotiva Horní Heršpice - FK Ořechov A 2:2 (branky: N. Pavlíčková - S. Lankaš 2x)

Nejlepší střelci:

9 S. Lankaš (FK Ořechov)

8 M. Plšek (FK Ořechov)

8 J. Hadrava (Orel Řečkovice A)

Mladší přípravka U9

Pořadí:

1. SK Řečkovice

2. FC Medlánky

3. Orel Řečkovice A (M. Brýdl, K. Lesenský, N. Pešková, F. Másilko, S. Velek, T. Havlíček, T. Horák)

4. Orel Řečkovice B (K. Sedláček, J. Hadrava, M. Hadrava, V. Ulman, A. Čurda, J. Libus, D. Lebiš, Š. Chaloupka)

5 FK Ořechov

5. Orel Židenice

Zápasy skupina A (2 x 10 minut):

SK Řečkovice - FK Ořechov 5:1 (branky: V. Jelínek 2x, Š. Buchta 2x, J. Brídl - L. Šlichta)

SK Řečkovice - Orel Řečkovice A 3:3 (branky: V.Jelínek 2x, Š. Buchta - S. Velek 2x, K. Lesenský)

Orel Řečkovice A - FK Ořechov 5:1 (branky: T. Horák 2x, N. Pešková, K. Lesenský, T. Havlíček - L. Šlichta)

Zápasy skupina B (2 x 10 minut)

Orel Židenice - FC Medlánky 0:9 (branky: Š. Vilinský 4x, J. Trnka 2x, V. Radkovský 2x, V. Kryštof)

Orel Řečkovice B - Orel Židenice 3:2 (branky: J. Hadrava 2x, Š. Chaloupka - D. Rous, L. Ilčík)

Orel Řečkovice B - FC Medlánky 1:7 (branky: Š. Chaloupka - J. Trnka 3x, Š. Vilinský 2x, O. Škon, V. Radkovský)

Zápas o 5. místo (2 x 10 minut):

Orel Židenice - FK Ořechov 2:5 (branky: L. Ilčík 2x - L. Šlichta 2x, M. Němec, J. Tušer, M. Žák)

Semifinále č. 1 (2 x 10 minut):

SK Řečkovice - Orel Řečkovice A 4:1 (branky: Š. Buchta 2x, V. Jelínek, J. Friml - J. Hadrava)

Semifinále č. 2 (2 x 10 minut):

Orel Řečkovice A - FC Medlánky 1:2 (branky: S. Velek - Š. Vilinský, J. Trnka)

Zápas o 3. místo (2 x 10 minut):

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 5:0 (branky: K. Lesenský 2x, T. Havlíček 2x, N. Pešková)

Finále (2 x 10 minut):

SK Řečkovice - FC Medlánky 3:2 (branky: V. Jelínek 2x, J. Friml - J. Trnka, V. Radkovský)

Nejlepší střelci:

7 V. Jelínek (SK Řečkovice)

7 J. Trnka (FC Medlánky)

7 Š. Vilínský (FC Medlánky)

Starší přípravka U11

Pořadí:

1. SK Řečkovice

2. Lokomotiva Horní Heršpice

3. Orel Řečkovice (J. Sladký, V. Dlabáček, N. Šimka, N. Velek, J. Lebiš, A. Horák, D. Boudný)

4. TJ Agrotec Hustopeče

5. Orel Židenice 

Zápasy (2 x 10 minut):

SK Řečkovice  - TJ Agrotec Hustopeče 2:0 (branky: F. Plšek, D. Kistan)

Lokomotiva Horní Heršpice - Orel Židenice 12:0 (branky: E. Chladilová 3x, M. Vojtěchová 2x, S. Chladilová 2x, D. Gataullino 2x, I. Aujeská 2x, K. Milanová)

Orel Řečkovice - Orel Židenice 9:0 (branky: N. Šimka 4x, A. Horák 4x, V. Dlabáček)

Lokomotiva Horní Heršpice - TJ Agrotec Hustopeče 2:1 (branky: E. Chladilová 2x - M. Ryzí)

Lokomotiva Horní Heršpice - SK Řečkovice 0:2 (branky: V. Jelínek, D. Kristan)

Orel Řečkovice - TJ Agrotec Hustopeče 1:0 (branky: A. Horák)

Orel Židenice - TJ Agrotec Hustopeče 1:8 (branky: S. Mendel - J. Stehlík 4x, J. Krňávek 2x, T. Hradil, K. Verešpej)

Orel Řečkovice - SK Řečkovice 0:2 (branky: F. Plšek, V. Buchta)

Lokomotiva Horní Heršpice - Orel Řečkovice 5:0 (branky: S. Chladilová 2x, K. Milanová, M. Vojtěchová, D. Gataullino)

Orel Židenice - SK Řečkovice 0:5 (branky: G. Štrublová, P. Virba, V. Buchta, F. Plšek, D. Hlavatý)

Nejlepší střelci:

5 A. Horák (Orel Řečkovice)

5 E. Chladilová (Lokomotiva Horní Heršpice)

4 J. Stehlík (TJ Agrotec Hustopeče)

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 14. dubna 2018

Minipřípravka U7

Pořadí:

1. FC Medlánky A

2. Orel Řečkovice A (P. Bajer, O. Bořecký, D. Fiala, V. Strnad, V. Lorenc, J. Drholec, A. Másilko, J. Hadrava)

3. FC Medlánky B

4. Lokomotiva Horní Heršpice B

5. Lokomotiva Horní Heršpice A

6. Orel Řečkovice B (M. Vrzal, J. Czybulski, V. Tomanec, J. Menšík, T. Houšť, T. Hájek, Z. Ratislav, J. Dlabáček)

Zápasy skupina A (2 x 8 minut):

Lokomotiva Horní Heršpice A - FC Medlánky A 3:3 (branky: N. Pavlíčková 3x - č.3, č.8, č.9)

Lokomotiva Horní Heršpice A - Orel Řečkovice A 3:5 (branky: N. Pavlíčková, D. Jiříkovský, L. Andersson - J. Hadrava 5x)

Orel Řečkovice - FC Medlánky 4:6 (branky: J. Hadrava 4x - č.8 5x, č.9)

Zápasy skupina B (2 x 8 minut):

Lokomotiva Horní Heršpice B - FC Medlánky B 0:1 (branky: č.9)

Lokomotiva Horní Heršpice B - Orel Řečkovice B 1:0 (branky: T. Pavlíček)

Orel Řečkovice B - FC Medlánky B 0:5 (branky: č.9 4x, vl)

Zápas o 5. místo (2 x 8 minut):

Lokomotiva Horní Heršpice A - Orel Řečkovice B 12:0 (branky: N. Pavlíčková 8x, D. Jiříkovský 2x, J. Ulehla, L. Andersson)

Semifinále č. 1 (2 x 8 minut):

Lokomotiva Horní Heršpice B - FC Medlánky A 0:4 (branky: č.3, č.5, č.8, č.9)

Semifinále č. 2 (2 x 8 minut):

Orel Řečkovice A - FC Medlánky B 6:2 (branky: J. Hadrava 5x, O. Bořecký - č.9 2x)

Zápas o 3. místo (2 x 8 minut):

Lokomotiva Horní Heršpice B - FC Medlánky A 0:4 (branky: č.9 3x, č.7)

Finále (2 x 8 minut):

Orel Řečkovice A - FC Medlánky A 4:9 (branky: J. Hadrava 4x - č.8 7x, č.3, č.5)

Nejlepší střelci:

18 J. Hadrava (Orel Řečkovice A)

15 Mitrenka (FC Medlánky)

12 N. Pavlíčková (Lokomotiva Horní Heršpice A)

Starší přípravka U11

Pořadí:

1. TJ Agrotec Hustopeče

2. Orel Řečkovice B (M. Brýdl, N. Pešková, N. Velek, S. Velek, K. Lesenský, N. Kříž, B. Houšť)

3. Orel Řečkovice A (V. Dlabáček, J. Hadrava, D. Holeček, J. Halámek, k. Sedláček, F. Másilko, D. Boudný, Š. Chaloupka)

4. Orel Židenice A

5. Orel Židenice B

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Řečkovice A - TJ Agrotec Hustopeče 0:5 (branky: T. Hradil 3x, J. Škarpa, N. Hanáková)

Orel Řečkovice A - Orel Židenice A 1:1 (branky: D. Rous - J. Hadrava)

TJ Agrotec Hustopeče - Orel Židenice A 3:2 (branky: T. Hradil, J. Křivánek, N. Hanáková - D. Rous 2x)

Orel Řečkovice B - Orel Židenice A 4:0 (branky: N. Kříž 2x, N. Pešková, K. Lesenský)

Orel Řečkovice B - TJ Agrotec Hustopeče 0:4 (branky: T. Hradil 2x, J. Škarpa, J. Křivánek)

Orel Židenice B - Orel Židenice A 3:6 (branky: L. Ilčík 4x - D. Rous 6x)

TJ Agrotec Hustopeče - Orel Židenice B 5:0 (branky: N. Hanáková 2x, ŠkarpaJ. 2x , K. Verešpej)

Orel Řečkovice B - Orel Řečkovice A 1:1 (branky: N. Kříž - K. Sedláček)

Orel Řečkovice B - Orel Židenice B 5:0 (branky: N. Kříž 2x, N. Pešková, K. Lesenský 2x) 

Orel Řečkovice A - Orel Židenice B 1:0 (branky: D. Holeček) 

Nejlepší střelci:

9 D. Rous (Orel Židenice A)

6 T. Hradil (TJ Agrotec Hustopeče)

5 N. Kříž (Orel Řečkovice B)

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 24. března 2018

Minipřípravka U7

Pořadí

1. FC Medlánky (Slamečka, Boček, Lučanský, Trojan, Vrzal, Kozubík, Mitrenka, Vozděk, Šterbák)

2. Lokomotiva Horní Heršpice (Petrucha, Jiříkovský, Andersson L., Andersson A., Knos, Pavlíčková, Vodák, Pavlíček)

3. Orel Řečkovice (Hůlka, Bořecký, Mareček, Menšík, Pomanec, Vrzal, Strnad, Táborský, Koudelka, Dlabáček)

Zápasy (2 x 8 minut):

Lokomotiva - Medlánky 0:3 (Trojan, Mitrenka, Kozubík)

Řečkovice - Lokomotiva 0:5 (Jiříkovský 2x, Pavlíčková 2x, Andersson L.)

Medlánky - Řečkovice 9:0 (Mitrenka 6x, Lučanský 2x, Vozděk)

Nejlepší střelci:

 7 Mitrenka (FC Medlánky)

2 Jiříkovský, Pavlíčková (Lokomotiva Horní Heršpice), Lučanský (FC Medlánky)

Starší přípravka U11

Pořadí:

1. TJ Agrotec Hustopeče (Hanáková, Hradil, Herzán, Škarpa, Ryzý, Verešpej Kr., Verešpej Kv.)

2. Orel Řečkovice A (Brýdl, Lesenský, Kříž, Pešková, Velek S., Velek N., Čurda)

3. Orel Židenice (Kupský, Pečinka, Mendel, Ilčík, Rous, Genčur, Lokos)

4. Orel Řečkovice B (Sladký, Havlíček, Hadrava J., Hadrava M., Holeček, Másilko, Boudný, Horák)

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 1:1 (Kříž - Horák)

Orel Řečkovice A - Židenice 3:1 (Lesenský 2x, Kříž - Rous)

Orel Řečkovice A - Hustopeče 1:0 (Kříž)

Orel Řečkovice B - Hustopeče 2:3 (Horák 2x - Hradil 2x, Hanáková)

Hustopeče - Židenice 2:0 (Hradil, Verešpej)

o 3. místo

Orel Řečkovice B - Židenice 1:5 (Havlíček - Rous 4x, Pečinka)

finále

Orel A - Hustopeče 2:5 (Kříž, Lesenský - Hradil 4x, Hanáková)

Nejlepší střelci:

7 Hradil (TJ Agrotec Hustopeče)

5 Rous (Orel Židenice)

4 Kříž (Orel Řečkovice A)

Žáci U15

Pořadí:

1. TJ Agrotec Hustopeče "A" (Dolíhal, Rotter, Nevěděl N., Hrádek, Bůček, Hradil, Braun)

2. TJ Agrotec Hustopeče "B" (Nečas, Šopf, Nevěděl S., Fiala, Kalců, Halm, Stehlík)

3. Orel Řečkovice (Slaný, Brandstetter, Havlíček, Matuška, Vitásek, Pezlar, Kašuba, Mrhálek, Drápal)

Zápasy (2 x 15 minut):

Orel Řečkovice - Hustopeče "A" 1:6 (Matuška - Nevěděl N. 2x, Rotter, Bůček, Dolíhal, Hrádek)

Hustopeče "A" - Hustopeče "B" 4:3 (Nevěděl N. 2x, Hrádek, Rotter - Fiala 3x)

Orel Řečkovice - Hustopeče "B" 1:4 (Vitásek, Pezlar (ŽK) - Šopf, Nečas 2x, Kalců)

Nejlepší střelec: 

4 Nevěděl (Hustopeče "A")

3 Fiala (Hustopeče "B")

2 Nečas (Hustopeče "B")

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 24. února 2018

Minipřípravka U7

Pořadí:

1. Orel Řečkovice (M. Vrzal, J. Hadrava, T. Koudelka, Š. Táborský, O. Bořecký, T. Houšť, Z. Ratislav, V. Strnad, J. Drholec, J. Dlabáček)

2. FC Medlánky

3. Lokomotiva Horní Heršpice

Zápasy (2 x 8 minut):

Orel Řečkovice - FC Medlánky 3:3 (branky: J. Hadrava 3x - Mitrenka, Netrefa, Čermák)

FC Medlánky - Horní Heršpice 6:1 (branky: Vozděk 3x, Mitrenka, Trojan, Kolev - D. Jiříkovský)

Horní Heršpice - Orel Řečkovice 0:6 (branky: J. Hadrava 6x)

Nejlepší střelci:

8 J. Hadrava (Orel Řečkovice)

Starší přípravka U11

Pořadí:

1. TJ Agrotec Hustopeče

2. Orel Židenice A 

3. Orel Řečkovice A (T. Havlíček, N. Pešková, S. Velek, N. Velek, K. Lesenský, D. Lebiš)

4. Orel Řečkovice B (A. Horák, T. Horák, J. Hadrava, M. Hadrava, F. Másilko, A. Čurda, D. Holeček)

5. Orel Židenice B

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Židenice A - Orel Řečkovice A 6:0 (branky: Rous 4x, Janko 2x)

Orel Židenice A - Orel Řečkovice B 4:1 (branky: Janko 2x, Rous 2x - J. Hadrava)

Orel Řečkovice A - TJ Agrotec Hustopeče 0:1 (branky: K. Verešpej)

Orel Židenice B - Orel Řečkovice A 0:1 (branky: A. Horák)

Orel Židenice A - TJ Agrotec Hustopeče 2:3 (branky: D. Pečinka, P. Rous - T. Hradil 2x, N. Hanáková)

Orel Řečkovice B - TJ Agrotec Hustopeče 0:1 (branky: N. Hanáková)

Orel Židenice B - Orel Řečkovice B 0:3 (branky: J. Hadrava 2x, T. Horák)

Orel Židenice B - TJ Agrotec Hustopeče 0:8 (branky: T. Hradil, 3x, Křivánek 2x, Škarpa 2x, Herzán)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 2:0 (branky: K. Lesenský 2x)

Orel Židenice A - Orel Židenice B 3:2 (branky: V. Janko, S. Mendel, D. Pečinka - P. Mendel, D. Vojta)

Nejlepší střelci:

7 P. Rous (Orel Židenice A)

5 V. Janko (Orel Židenice A)

4 T. Hradil (TJ Agrotec Hustopeče)

Žáci U15

Pořadí:

1. Orel Řečkovice A (A. Havlík, Š. Vitásek, B. Havlíček, R. Drápal, P. Mrhálek, L. Matuška, M. Vašek, M. Bělehrad, D. Trávníček, M. Fabík, M. Pezlar)

2. TJ Agrotec Hustopeče

3. Orel Židenice

Zápasy (2 x 15 minut):

Orel Řečkovice - Orel Židenice 2:2 (branky: M. Pezlar, M. Bělehrad - V. Klusák, M. Samko)

TJ Agrotec Hustopeče - Orel Židenice 3:0 (branky: J. Stehlík, J. Kalců, N. Nevěděl)

TJ Agrotec Hustopeče - Orel Řečkovice 1:3 (branky: J. Fiala - M. Fabík 2x, B. Havlíček)

Orel Řečkovice - Orel Židenice 1:0 (branky: B. Havlíček)

TJ Agrotec Hustopeče - Orel Židenice 5:0 (branky: J. Kalců, N. Nevěděl, J. Stehlík, M. Rotter, D. Dohlídal)

TJ Agrotec Hustopeče - Orel Řečkovice 2:2 (branky: P. Šopf, J. Fiala - B. Havlíček, L. Matuška)

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 20. ledna 2018

Minipřípravka U7

Pořadí:

1. Orel Řečkovice (J. Hadrava, O. Bořecký, T. Houšť, V. Strnad, V. Lorenc, J. Drholec, Z. Ratislav, M. Hůlka, J. Johaník)

2. FC Medlánky

3. Lokomotiva Horní Heršpice

Zápasy (2 x 8 minut):

Orel Řečkovice - FC Medlánky 4:4 (branky: J. Hadrava 4x - Š. Mitrenka 2x, M. Netrefa, J. Vozděk)

FC Medlánky - Horní Heršpice 3:0 (branky: Š. Mitrenka, M. Netrefa, J. Vozděk)

Horní Heršpice - Orel Řečkovice 1:8 (branky: N. Pavlíčková - J. Hadrava 8x)

Nejlepší střelci:

12 J. Hadrava (Orel Řečkovice)

3 Š. Mitrenka (FC Medlánky)

Starší přípravka U11

Pořadí:

1. TJ Agrotec Hustopeče

2. Orel Řečkovice A (M. Brýdl, N. Kříž, N. Pešková, N. Velek, K. Lesenský, J. Hadrava)

3. Orel Židenice A

4. Orel Řečkovice B (A. Horák, T. Horák, J. Halámek, D. Boudný, J. Sladký. F. Másilko, K. Sedláček)

5. Orel Židenice B

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Židenice B - TJ Agrotec Hustopeče 0:5 (branky: Nečas 2x, J. Fiala, D. Dolíhal, M. Hrádek)

Orel Židenice A - Orel Řečkovice A 2:6 (branky: D. Pečinka - N. Kříž 3x, K. Lesenský 2x, N. Velek)

Orel Řečkovice B - TJ Agrotec Hustopeče 0:3 (branky: Nečas, D. Dolíhal, M. Hrádek)

Orel Řečkovice A - TJ Agrotec Hustopeče 1:2 (branky: N. Kříž - D. Dolíhal, J. Stehlík)

Orel Židenice A - Orel Židenice B 3:0 (branky: D. Pečinka 2x, Janko)

Orel Židenice B - Orel Řečkovice B  0:4 (branky: A. Horák 4x)

Orel Židenice A - TJ Agrotec Hustopeče 0:3 (branky: D. Dolíhal, J. Stehlík, J. Fiala)

Orel Židenice A - Orel Řečkovice B 3:0 (branky: D. Pečinka 3x)

Orel Židenice B - Orel Řečkovice A 0:7 (branky: N. Kříž 5x, K. Lesenský, N. Velek)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 4:2 (branky: N. Kříž 3x, J. Hadrava - A. Horák 2x)

Nejlepší střelci:

12 N. Kříž (Orel Řečkovice A)

6 D. Pečinka (Orel Židenice A)

4 D. Dolíhal (TJ Agrotec Hustopeče)

Žáci U15

Pořadí:

1. TJ Agrotec Hustopeče

2. Orel Řečkovice (D. Kašuba, J. Gabryš, J. Brandstetter, P. Mrhálek, D. Luszczak, Š. Vitásek, D. Slaný, A Havlík)

3. 1. FC Tišnov

4. Orel Židenice

Zápasy (2 x 15 minut):

TJ Agrotec Hustopeče - Orel Židenice 4:3 (branky: Nečas, P. Šopf, D. Dolíhal, J. Stehlík - M. Klusák 2x, T. Vavera)

Orel Řečkovice - 1. FC Tišnov 2:1 (branky: P. Mrhálek, Š. Vitásek - D. Gec)

TJ Agrotec Hustopeče - Orel Řečkovice 7:1 (branky: N. Nevěděl 2x, Spusta, Nečas, P. Šopf, J. Stehlík, J. Fiala - Š. Vitásek)

Orel Židenice - 1. FC Tišnov 1:7 (branky: T. Vavera - D. Gec 4x, L. Štípek 2x, L. Malý)

TJ Agrotec Hustopeče - 1. FC Tišnov 4:1 (branky: N. Nevěděl, Spusta, Nečas, P. Šopf - D. Gec)

Orel Řečkovice - Orel Židenice 1:1 (branky: Š. Vitásek - T. Vavera)

Nejlepší střelci:

6 D. Gec (1. FC Tišnov)

3 Š. Vitásek (Orel Řečkovice), Nečas, Nevěděl, P. Šopf (TJ Agrotec Hustopeče), T. Vavera (Orel Židenice)

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 2. prosince 2017

Minipřípravka U7

Pořadí:

1. FC Medlánky

2. Lokomotiva Horní Heršpice

3. Orel Řečkovice (M. Hůlka, O. Bořecký, T. Houšť, A. Ondráček, V. Strnad, V. Lorenc, J. Drholec, J. Dlabáček)

Zápasy (2 x 8 minut):

Orel Řečkovice - FC Medlánky 0:14 (branky: Mitrenka 5x, Trojan 5x, Kozubík, Buček)

FC Medlánky - Horní Heršpice 7:3 (branky: Mitrenka 3x, Lučanský 3x, Kolev - N. Pavlíčková, Anderskon, D. Jiříkovský)

Horní Heršpice - Orel Řečkovice 6:0 (branky: N. Pavlíčková 2x, D. Jiříkovský 2x, D. Chyba 2x)

Nejlepší střelci:

8 Mitrenka (FC Medlánky)

5 Trojan (FC Medlánky)

Mladší přípravka U9

Pořadí:

1. FC Medlánky

2. Orel Řečkovice B (M. Brýdl, N. Pešková, S. Velek, K. Lesenský, T. Havlíček, M. Tomanec, D. Lebiš)

3. Orel Řečkovice A (K. Sedláček, A. Horák, T. Horák, J. Hadrava, M. Hadrava, F. Másilko, A. Čurda)

4. Orel Židenice

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Židenice - FC Medlánky 0:8 (branky: J. Trnka 3x, Š. Maleček 2x, T. Dvořák, L. Studený, Š. Vilimský)

Orel Židenice - Orel Řečkovice B 2:4 (branky: V. Damián, D. Rous - K. Lesenský 2x, D. Lebiš, S. Velek)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 0:2 (branky: K. Lesenský, S. Velek)

FC Medlánky - Orel Řečkovice A 5:1 (branky: Š. Maleček 2x, K. Vít, J. Trnka, V. Radkovský - J. Hadrava) 

Orel Židenice - Orel Řečkovice A 2:0 (branky: T. Horák, J. Hadrava)

FC Medlánky - Orel Řečkovice B 2:1 (branky: K. Lesenský - Š Maleček. J. Trnka)

Nejlepší střelci:

5 Š. Maleček (FC Medlánky)

5 J. Trnka (FC Medlánky)

4 K. Lesenský (Orel Řečkovice)

Starší přípravka U11

Pořadí:

1. Salesiáni Žabovřesky A

2. TJ Agrotec Hustopeče

3. Orel Řečkovice (M. Brýdl, J. Sladký, D. Boudný, N. Pešková, N. Velek, K. Lesenský, N. Kříž, Š. Ondráček, A. Horák)

4. Salesiáni Žabovřesky B 

5. Orel Židenice

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Řečkovice - TJ Agrotec Hustopeče 1:3 (branky: N. Kříž - K. Verešpej 2x, M. Ryzý)

Salesiáni Žabovřesky A - TJ Agrotec Hustopeče 9:1 (branky: M. Smékal 5x, S. Bína 4x - K. Verešpej)

Orel Řečkovice - Orel Židenice 7:0 (branky: N. Kříž 4x, D. Boudný 2x, K. Lesenský)

TJ Agrotec Hustopeče - Orel Židenice 4:1 (branky: M. Ryzý 2x, J. Krňávek, T. Hradil - D. Pečinka)

Salesiáni Žabovřesky B - Salesiáni Žabovřesky A 0:4 (branky: S. Bína 2x, J. Němeček, M. Smékal)

Orel Řečkovice - Salesiáni Žabovřesky A 3:11 (branky: N. Kříž 2x, K. Lesenský - S. Bína 9x, M. Smékal 2x)

Orel Židenice - Salesiáni Žabovřesky B 2:1 (branky: D. Pečinka 2x - L. Vejchoda)

Orel Řečkovice - Salesiáni Žabovřesky B 2:3 (branky: N. Kříž, J. Sladký - L. Vejchoda 3x)

Salesiáni Žabovřesky B - TJ Agrotec Hustopeče 1:3 (branky: P. Mudra - M. Ryzý 2x, T. Hradil)

Orel Židenice - Salesiáni Žabovřesky A 0:12 (branky: M. Smékal 5x, S. Bína 5x, Munzar, Svoboda)

Nejlepší střelci:

20 S. Bína (Salesiáni Žabovřesky A)

13 M. Smékal (Salesiáni Žabovřesky A)

8 N. Kříž (Orel Řečkovice)

Žáci U15

Pořadí:

1. 1. FC Tišnov

2. Orel Řečkovice (J. Brandstetter, D. Luszczak, Š. Vitásek, O. Buček, Š. Kolář, D. Slaný, M. Havlát, Adam Havlík)

3. TJ Agrotec Hustopeče

4. Orel Židenice

3. Starý Lískovec

Zápasy (2 x 10 minut):

Starý Lískovec - 1. FC Tišnov 1:10 (branky: L. Janda - J. Dvořák 5x, D. Gec 3x, D. Štěpánek 2x)

TJ Agrotec Hustopeče - Orel Židenice 0:1 (branky: P. Rous)

Orel Řečkovice - 1. FC Tišnov 3:6 (branky: Š. Kolář, D. Slaný, D. Luszczak - J. Dvořák 5x, D. Gec)

TJ Agrotec Hustopeče - Starý Lískovec 9:2 (branky: D. Dolíhal 3x, Petr Šopf 2x, N. Nevěděl 2x, M. Hrádek, M. Lorenc - O. Ondruš, L. Janda)

1. FC Tišnov - TJ Agrotec Hustopeče 7:2 (branky: J. Dvořák 4x, D. Gec 3x - N. Nevěděl 2x)

Orel Židenice - Orel Řečkovice 1:2 (branky: P. Rous - M. Havlát, Š. Kolář)

Orel Židenice - 1. FC Tišnov 0:6 (branky: J. Dvořák 2x, D. Gec 3x, P. Špicl)

Starý Lískovec - Orel Řečkovice 0:11 (branky: J. Brandstetter 3x, D. Luszczak, Š. Vitásek, O. Buček, Š. Kolář 2x, D. Slaný, M. Havlát, Adam Havlík)

Starý Lískovec - Orel Židenice 1:4 (branky: O. Ondruš - J. Neužil 2x, P. Rous 2x)

TJ Agrotec Hustopeče - Orel Řečkovice 3:2 (branky: M. Hrádek, M. Lorenc, D. Dolíhal - Š. Vitásek, M. Havlát)

Nejlepší střelci:

17 J. Dvořák (1. FC Tišnov)

10 David Gel (1. FC Tišnov)

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 18. listopadu 2017

Minipřípravka

Pořadí:

1. FC Medlánky

2. Lokomotiva Horní Heršpice

3. Orel Řečkovice B (D. Fiala, A. Ondráček, J. Sladký, Z. Ratislav, T. Koudelka, M. Hůlka, O. Bořecký, J. Dlabáček, J. Johaník)

4. Orel Řečkovice A (T. Hájek, T. Houšť, J. Menšík, D. Mareček, M. Vrzal, V. Strnad, J. Drholec, V. Lorenc)

Zápasy (2 x 6 minut):

Horní Heršpice - Orel Řečkovice A 1:0 (branky: D. Chyba č.7)

Horní Heršpice - Orel Řečkovice B 1:0 (branky: N. Pavlíčková č.14)

Orel Řečkovice A - FC Medlánky 0:9 (branky: E. Lučanský 4x, J. Vozděk, J. Trojan, Š. Mitrenka)

Orel Řečkovice B - Orel Řečkovice A 2:1 (branky: O. Bořecký 2x - V. Strnad)

Horní Heršpice - FC Medlánky 0:2 (branky: Š. Mitrenka, E. Lučanský)

Orel Řečkovice B - FC Medlánky 0:8 (branky: E. Lučanský 3x, M. Netrefa, D. Kozubík, J. Vozděk, J. Trojan, M. Kolev)

Nejlepší střelci:

7 E. Lučanský (FC Medlánky)

2 O. Bořecký (Orel Řečkovice B), J. Vozděk, J. Trojan (FC Medlánky)

Přípravka

Pořadí:

1. Salesiáni Žabovřesky

2. TJ Agrotec Hustopeče

3. Orel Řečkovice A (K. Sedláček - A. Horák, T. Horák, V. Dlabáček, T. Havlíček, A. Čurda, D. Boudný, Š. Ondráček)

4. Orel Řečkovice B (J. Sladký - N. Kříž, S. Velek, N. Velek, N. Pešková, K. Lesenský, J. Hadrava)

5. Orel Židenice A

6. Orel Židenice B

Zápasy (2 x 10 minut):

Základní skupina

Orel Řečkovice B - Orel Židenice A 7:0 (branky: K. Lesenský 3x, S. Velek 2x, N. Kříž, J. Hadrava)

Orel Řečkovice A - Orel Židenice B 2:2 (branky: A. Horák, T. Havlíček - D. Pečinka 2x)

Orel Řečkovice B - TJ Agrotec Hustopeče 2:2 (branky: M. Ryzý, J. Škarpa - N. Kříž 2x)

Orel Řečkovice A - Salesiáni Žabovřesky 0:4 (branky: M. Smékal 3x, J. Kyjovský)

Orel Židenice A - TJ Agrotec Hustopeče 0:7 (branky: T. Dufek 3x, T. Hradil 2x, J. Herzán, K, Verešpej)

Orel Židenice B - Salesiáni Žabovřesky 0:7 (branky: M. Smékal 3x, A. Svoboda 2x, P. Mudra 2x)

O 5. místo

Orel Židenice A - Orel Židenice B 0:3 (branky: V. Janko 2x, D. Pečinka)

Semifinále

Orel Řečkovice B - Salesiáni Žabovřesky 0:2 (branky: P. Mudra, M. Smékal)

Orel Řečkovice A - TJ Agrotec Hustopeče 2:3p (branky: V. Dlabáček 2x - T. Hradil, J. Herzán, M. Ryzý)

0 3. místo

Orel Řečkovice B - Orel Řečkovice A 0:2 (branky: T. Horák, A. Horák)

Finále

TJ Agrotec Hustopeče - Salesiáni Žabovřesky 2:4 (branky: T. Hradil 2x - J. Kyjovský 2x, D. Munzar, M. Šamánek)

Nejlepší střelci:

7 M. Smékal (Salesiáni Žabovřesky)

5 T. Hradil (TJ Agrotec Hustopeče)

3 K. Lesenský, N. Kříž (Orel Řečkovice B), J. Kyjovský (Salesiáni Žabovřesky), D. Pečinka (Orel Židenice A), T. Dufek (TJ Agrotec Hustopeče)

Žáci

Pořadí:

1. 1. FC Tišnov

2. TJ Agrotec Hustopeče

3. Orel Řečkovice (D. Slaný, D. Kašuba, B. Havlíček, P. Mrhálek, M. Havlát, J. Gabryš, L. Matuška)

Zápasy (2 x 15 minut):

Orel Řečkovice - TJ Agrotec Hustopeče 2:7

Branky: P. Mrhálek 2x - A. Hanák 3x, J. Fiala 3x, M. Hrádek

1. FC Tišnov - Orel Řečkovice 6:1

Branky: D. Gel 2x, A. Kuštan 2x, A. Borkovec, R. Crma - M. Hanlát

1. FC Tišnov - TJ Agrotec Hustopeče 3:2

Branky: D. Gel 3x - N. Nevěděl, P. Šopf

Nejlepší střelci:

5 David Gel (1. FC Tišnov)

3 Adam Hanák, J. Fiala (TJ Agrotec Hustopeče)

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 24. října 2017

Minipřípravka

Pořadí:

1. FC Medlánky

2. Lokomotiva Horní Heršpice

3. Orel Řečkovice (J. Sladký, O. Bořecký, A. Luscezak, M. Hůlka, J. Menšík, T. Koudelka, V. Sedláček, V. Lorenc, J. Drholec, T. Hájek, Š. Táborský, Z. Ratislav, J. Hadrava, D. Fiala, T. Horák)

Zápasy (2 x 6 minut):

Horní Heršpice - Orel Řečkovice 2:0 (branky: D. Chyba, N. Pavlíčková)

Orel Řečkovice - FC Medlánky 0:9 (branky: Š. Mitrenka 4x, M. Netrera 3x, E. Lučanský 2x)

Horní Heršpice - FC Medlánky 0:7 (branky: M. Netrera 3x, Š. Mitrenka 2x, E. Lučanský, J. Volděk)

Horní Heršpice - Orel Řečkovice 2:0 (branky: D. Jiříkovský, J. Šťastný)

Orel Řečkovice - FC Medlánky 1:4 (branky: J. Hadrava - Š. Mitrenka 4x)

Horní Heršpice - FC Medlánky 0:6 (branky: Š. Mitrenka 4x, V. Grovk, J. Volděk)

Nejlepší střelci:

14 Š. Mitrenka (FC Medlánky)

6 M. Netrera (FC Medlánky)

3 M. E. Lučanský (FC Medlánky)

Nejlepší hráč turnaje:

Natálie Pavlíčková (Horní Heršpice)

Přípravka

Pořadí:

1. Orel Řečkovice A (M. Brýdl - N. Kříž, S. Velek, N. Velek, N. Pešková, K. Lesenský, A. Čurda, D. Boudný)

2. Orel Řečkovice B (J. Sladký - A. Horák, K. Sedláček, T. Havlíček, J. Hadrava, J. Vrašťák, J. Halámek, D. Holeček)

3. Orel Židenice A

4. Orel Židenice B

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 3:4 (branky: K. Lesenský 2x, N. Kříž - T. Havlíček 2x, J. Vrašťák, A. Horák)

Orel Židenice A - Orel Židenice B 6:0 (branky: D. Pečinka 4x, P. Mendel, S. Mendel)

Orel Řečkovice A - Orel Židenice A 4:0 (branky: N. Kříž 2x, K. Lesenský, N. Velek)

Orel Řečkovice B - Orel Židenice B 5:0 (branky: T. Havlíček 2x, A. Horák 2x, J. Hadrava)

Orel Řečkovice A - Orel Židenice B 2:0 (branky: K. Lesenský, N. Pešková)

Orel Řečkovice B - Orel Židenice A 5:1 (branky: J. Vrašťák 3x, A. Horák, J. Halámek - D. Pečinka)

o 3. místo:

Orel Židenice A - Orel Židenice B 4:0 (branky: D. Pečinka 2x, O. Kupský, V. Damian)

finále:

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 2:0 (branky: K. Lesenský, N. Kříž)

Nejlepší střelci:

9 D. Pečinka (Orel Židenice A)

5 K. Lesenský (Orel Řečkovice A)

4 J. Vrašťák (Orel Řečkovice B)

Nejlepší hráč turnaje:

Matyáš Brýdl (Orel Řečkovice A)

Žáci

Pořadí:

1. TJ Agrotec Hustopeče

2. Orel Židenice

3. 1. FC Tišnov

4. Orel Řečkovice (P. Mrhalek, B. Havlicek, D. Kašuba, Š. Vitásek, A. Havlik, L. Matuška)

Zápasy (2 x 15 minut):

Orel Řečkovice - Orel Židenice 3:6

Branky: 9, 4, 10 - T. Vavera 5x, V. Klusák

1. FC Tišnov - TJ Agrotec Hustopeče 6:5

Branky: 9 3x, 4 2x, 8 - 10 2x, 5 2x, 6

Orel Židenice - TJ Agrotec Hustopeče 2:3 

Branky: T. Vavera 2x - 9, 6, 5

1. FC Tišnov - Orel Řečkovice 3:4 

Branky: 9 3x - 9 2x, 4, 10

Orel Židenice - 1. FC Tišnov 6:6

Branky: T. Vavera 5x, V. Klusák - 9 4x, 8, 4

Orel Řečkovice - TJ Agrotec Hustopeče 0:5 

Branky: 6 3x, 9, 5

Nejlepší střelci:

12 Tomáš Vavera (Orel Židenice)

Adam Borkovec

Tom Nečas

Nejlepší hráč turnaje:

Patrik Šicl

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 23. září 2017

Minipřípravka

Pořadí:

1. Orel Řečkovice (O. Bořecký, T. Houšť, A. Ondráček, J. Menšík, V. Sedláček, M. Vrzal, J. Sladký, J. Hadrava, T. Horák)

2. FC Medlánky

3. Lokomotiva Horní Heršpice

Zápasy (2 x 6 minut):

Horní Heršpice - Orel Řečkovice 0:12 (branky: J. Hadrava 7x, T. Horák 5x)

Orel Řečkovice - FC Medlánky 4:2 (branky: J. Hadrava 3x, T. Horák - M. Slámečka, M. Opluštil)

Horní Heršpice - FC Medlánky 0:1 (branky: M. Opluštil)

Horní Heršpice - Orel Řečkovice 0:9 (branky: J. Hadrava 5x, T. Horák 4x)

Orel Řečkovice - FC Medlánky 5:3 (branky: J. Hadrava 3x, T. Horák 2x - M. Slámečka 2x, M. Opluštil)

Horní Heršpice - FC Medlánky 1:4 (branky: J. Šťastný - M. Slámečka, M. Opluštil, M. Štěrbák, M. Kolev)

Nejlepší střelci:

18 J. Hadrava (Orel Řečkovice)

12 T. Horák (Orel Řečkovice)

4 M. Slámečka (FC Medlánky)

Přípravka

Pořadí:

1. Orel Řečkovice A (M. Brýdl - N. Kříž, S. Velek, N. Velek, N. Pešková, K. Lesenský, J. Libus, Š. Ondráček)

2. Orel Židenice A

3. Orel Řečkovice B (V. Dlabáček - J. Sladký, A. Horák, K. Sedláček, T. Havlíček, D. Boudný, D. Lebiš, A. Čurda, M. Hadrava)

4. Orel Židenice B

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Řečkovice A - Orel Židenice B 6:0 (branky: K. Lesenský 3x, N. Kříž 2x, J. Libus)

Orel Řečkovice B - Orel Židenice A 0:1 (branky: D. Pečinka)

Orel Řečkovice A - Orel Židenice A 2:0 (branky: K. Lesenský, N. Kříž)

Orel Řečkovice B - Orel Židenice B 3:0 (branky: T. Havlíček 2x, A. Horák)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 4:2 (branky: N. Kříž, K. Lesenský, Š. Ondráček. N. Pešková - V. Dlabáček, K. Sedláček)

Orel Židenice A - Orel Židenice B 4:0 (branky: D. Pečinka 2x, D. Grůza)

Nejlepší střelci:

5 K. Lesenský (Orel Řečkovice A)

4 N. Kříž (Orel Řečkovice A)

Žáci

Pořadí:

1. TJ Agrotec Hustopeče

2. Orel Řečkovice (Slaný David - Havlík Adam, Vitásek Šimon, Mrhálek Pavel, Brandstetter Jonáš, Zahradník Šimon, Luzcszak Dominik)

3. Orel Židenice

4. 1.FC Tišnov

Zápasy (2 x 15 minut):

Orel Řečkovice - TJ Agrotec Hustopeče 1:4 (0:3) 

Branky: Brandstetter Jonáš - Fiala Jiří, Šopf Petr, Kalců Jakub, Nevěděl Nikolas

1.FC Tišnov - Orel Židenice 4:4 (2:3)

Branky: 2 Špicl Patrik, Štěpánek Dominik, Štípek Lukáš - 2 Rous Pavel, Krevňák David, Neužil Jan

Orel Řečkovice - 1.FC Tišnov 9:0 (3:0)

Branky: 3 Brandstetter Jonáš, 2 Luzcszak Dominik, 2 Vitásek Šimon, Mrhálek Pavel, Zahradník Šimon

Orel Židenice - TJ Agrotec Hustopeče 0:12 (0:6)

Branky: 4 Nevěděl Nikolas, 3 Šopf Petr, 2 Kalců Jakub, 2 Stehlík Jan, Fiala Jiří

Orel Židenice - Orel Řečkovice 1:6 (1:3)

Branky: Rous Pavel - 3 Zahradník Šimon, 2 Mrhálek Pavel, Luzcszak Dominik

TJ Agrotec Hustopeče - 1.FC Tišnov 5:0k

Nejlepší střelci:

5 Nevěděl Nikolas (Hustopeče) 

4 Šopf Petr (Hustopeče), Brandstetter Jonáš (Orel Řečkovice), Zahradník Šimon (Orel Řečkovice)

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 27. května 2017

Minipřípravka

Pořadí:

1. Lokomotiva Horní Heršpice 

2. Orel Židenice

3. Orel Řečkovice (V. Tomanec - O. Bořecký, T. Houšť, D. Lebiš, A. Ondráček, J. Menšík, V. Sedláček, M. Schneider, M. Vrzal, T. Havlíček)

Zápasy (2 x 6 minut):

Horní Heršpice - Orel Židenice 0:0 

Orel Řečkovice - Horní Heršpice 1:16 (branky: Lebiš - D. Rampula 8x, A. Komínek 4x, "č.13", "č.12", "č.1", "č.14")

Orel Židenice - Orel Řečkovice 10:0 (branky: V. Damián 4x, "č.6". 4x, "č.4." 2x)

Nejlepší střelci:

8 D. Rampula (Horní Heršpice)

4 A. Komínek (Horní Heršpice)

4 "č.4" (Orel Židenice)

Přípravka

Pořadí:

1. Orel Řečkovice B (K. Sedláček - N. Kříž, S. Velek, N. Velek, N. Pešková, K. Lesenský)

2. Orel Židenice

3. Orel Řečkovice A (V. Dlabáček - J. Vrašťák, B. Houšť, T. Havlíček, D. Boudný, J. Libus)

4. Orel Řečkovice C (A. Čurda - F. Másilko, D. Holeček, Š. Ondráček, Š. Chaloupka, A. Nový, B. Nový)

Zápasy (2 x 8 minut):

Orel Řečkovice A - Orel Židenice 1:1 (branky: Rous - Vrašťák)

Orel Řečkovice C - Orel Řečkovice B 0:9 (branky: Kříž 4x, Lesenský 4x, S. Velek)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice C 7:0 (branky: Vrašťák 5x, Dlabáček 2x)

Orel Řečkovice B - Orel Židenice 1:1 (branky: Lesenský - Ilčík)

Orel Řečkovice B - Orel Řečkovice A 4:0 (branky: Kříž 2x, Lesenský 2x)

Orel Židenice - Orel Řečkovice C 11:0 (branky: Rous 8x, Janko 3x)

Nejlepší střelci:

9 P. Rous (Orel Židenice)

7 K. Lesenský (Orel Řečkovice B)

6 N. Kříž (Orel Řečkovice B)

6 J. Vrašťák (Orel Řečkovice A)

Žáci

Pořadí:

1. Orel Řečkovice (K. Sedláček - N. Kříž, S. Velek, N. Velek, N. Pešková, K. Lesenský)

2. FC Tišnov

3. Orel Židenice

Zápasy (2 x 15 minut):

FC Tišnov - Orel Židenice 5:4 (branky: P. Špicl 4x, "č.6" - V. Klusák 2x, P. Rous, J. Neužil)

Orel Řečkovice - FC Tišnov 9:0 (branky: M. Bělehrad 3x, P. Mrhálek 2x, D. Travníček 2x, M.Fabík, J. Brandstatter)

Orel Řečkovice - Orel Židenice 1:1 (branky: M. Bělehrad - V. Klusák)

Nejlepší střelci:

4 M. Bělehrad (Orel Řečkovice)

4 P. Špicl (FC Tišnov)

3 V Klusák (Orel Židenice)

Dorost

Pořadí:

1. Orel Židenice 

2. Orel Řečkovice (M. Klement, N. Zerrych, M. Matoušek, F. Digas, D. Lusczak, D. Kašuida, J. Brandstetter)

3. FC Tišnov

Zápasy (2 x 20 minut):

Orel Řečkovice - Orel Židenice 3:6 (branky: Zerrych 2x, Klement - Bártů 3, Janko 3)

Tišnov - Orel Židenice 4:8 (branky: Dvořák 2x, P. Špicl, "č.7" - Bártů 3x, Janko 3x, Klusák, Hampl)

Orel Řečkovice - Tišnov 11:3 (branky: M. Matoušek 6x, N. Zerrych 3x, M. Klement 2x - Dvořák 3x)

Nejlepší střelci:

6 M. Matoušek (Orel Řečkovice)

6 Bártů (Orel Židenice)

6 Janko (Orel Židenice)

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 6. května 2017

Minipřípravka

Pořadí:

1. Lokomotiva Horní Heršpice A

2. Orel Židenice

3. Orel Řečkovice (V.Tomanec, O.Bořecký, D.Lebiš, D. Mareček, J.Menšík, M.Vrzal, T.Houšť, J.Hadrava, D.Holeček, S. Velek)

4. Lokomotiva Horní Heršpice B

Zápasy (2 x 8 minut):

Horní Heršpice A - Horní Heršpice B  5:0 (branky: A. Komínek 3, D. Rampula, J. Řmot )

Orel Řečkovice - Orel Židenice 0:1 (branky: P. Grůza)

Horní Heršpice A - Orel Řečkovice 4:0 (branky: D. Rampula 3x, A. Komínek)

Orel Židenice - Horní Heršpice B 0:0 

Orel Židenice - Horní Heršpice A 0:3 (branky: A. Komínek 2, D. Rampula)

Horní Heršpice B - Orel Řečkovice 0:5 (branky: T. Havlíček 3, T. Houšť, J. Hadrava)

Nejlepší střelci:

6 A. Komínek (Horní Heršpice)

5 D. Rampula (Horní Heršpice)

3 T. Havlíček (Orel Řečkovice)

Přípravka

Pořadí:

1. Orel Řečkovice B (M. Brýdl - K. Lesenský, N. Velek, S. Velek, N. Kříž, N. Pešková)

2. Orel Židenice

3. Orel Řečkovice A (A. Čurda - V. Dlabáček, T. Havlíček, J. Hadrava, D. Holeček, J. Sladký)

4. Orel Řečkovice C (K. Sedláček - Š. Chaloupka, D. Boudný, M. Bílek. M. Tomanec)

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Řečkovice B - Orel Řečkovice A 3:1 (branky: K. Lesenský 2x, N. Velek - Sladký)

Orel Židenice - Orel Řečkovice C 0:0 

Orel Řečkovice A - Orel Židenice 2:2 (branky: Dlabáček, Sladký - Rous 2x)

Orel Židenice - Orel Řečkovice B 4:0 (branky: Rous 2x, Pečinka 2x)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice C 4:1 (branky: V. Dlabáček 4x - D. Boudný)

Orel Řečkovice B - Orel Řečkovice C 2:1 (branky: N. Kříž 2x - K. Sedláček)

O 3. místo:

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice C 5:0 (branky: Dlabáček 4x, J. Hadrava)

Finále:

Orel Řečkovice B - Orel Židenice 2:1 (branky: Kříž, Pešková - Rous) 

Nejlepší střelci:

9 Václav Dlabáček (Orel Řečkovice A)

5 Pavel Rous (Orel Židenice)

3 Nikolas Kříž (Orel Řečkovice B)

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 1. dubna 2017

Minipřípravka

Pořadí:

1. Lokomotiva Horní Heršpice

2. Orel Židenice 

2. Ořechov 

3. Orel Řečkovice (V.Tomanec, O.Bořecký, V.Sedláček, D.Lebiš, M.Schneider, J.Mančí, T.Houšť,  M.Vrzal, J.Hadrava, J.Libus)

Zápasy (1 x 8 minut):

Orel Řečkovice - Orel Židenice 0:5 (branky: 2x L. Cejnek, 2x K. Kučera, D. Rous)

Ořechov - Horní Heršpice 1:2 (branky: B. Slavíková - 2 x D. Rampula)

Orel Řečkovice - Ořechov 1:4 (branky: J. Libus - 2x B. Slavíková, 2x D. Trenz)

Horní Heršpice - Orel Židenice 3:0 (branky: N. Pavlíčková, L. Komoň, D. Rampula)

Orel Řečkovice - Horní Heršpice 0:4 (branky: N. Pavlíčková, L. Komoň, 2x D. Rampula)

Orel Židenice - Ořechov 1:0 (branky: K. Kučera)

Nejlepší střelci:

5 D. Rampula (Horní Heršpice)

3 B. Slavíková (Ořechov)

3 K. Kučera (Orel Židenice)

Přípravka

Pořadí:

1. FC Ořechov

2. Orel Řečkovice C (M. Brýdl - K. Lesenský, N. Kříž, N. Velek, S. Velek, J. Libus, M. Hadrava)

3. Orel Židenice 

4. FC Židlochovice

5. Orel Řečkovice A  (L. Hanych - J. Vrašťák, F. Másilko, J. Sladký, B. Houšť, Š. Chaloupka)

6. Orel Řečkovice B (V. Dlabáček - A. Čurda, J. Halámek, V. Ulman, M. Tomanec, D. Boudný, T. Havlíček)

7. FC Medlánky

Zápasy (1 x 12 minut):

FC Medlánky - Orel Řečkovice B 1:0 (branky: F. Tichý)

Orel Řečkovice A - Ořechov 0:1 (branky: V. Bagar) 

Židlochovice - Orel Židenice 0:1 (branky: O. Ruzský)

Orel Řečkovice C - Orel Řečkovice A 3:0 (branky: 2x K. Lesenský, N. Kříž)

Orel Židenice - Medlánky 1:0 (branky: D. Pečinka)

Ořechov - Židlochovice 2:0 (branky: T. Dufek, V. Bagar)

Orel Řečkovice B - Orel Židenice 0:0

Orel Řečkovice C - Židlochovice 1:2 (branky: N. Kříž - 2x J. Holzknecht)

Orel Židenice - Orel Řečkovice A 1:2 (branky: D. Pečinka - 2x J. Vrašťák)

Medlánky - Ořechov 0:1 (branky: M. Buchníček)

Orel Řečkovice A - Židlochovice 1:1 (branky: J. Vrašťák - J. Holzknecht)

Ořechov - Orel Řečkovice B 2:0 (branky: T. Dufek, M. Buchníček)

Medlánky- Orel Řečkovice C 0:1 (branky: N. Kříž)

Orel Židenice - Ořechov 0:0

Židlochovice - Medlánky 2:1 (branky: 2x J. Holzknecht - D. Václavík)

Orel Řečkovice B - Orel Řečkovice C (branky: D. Boudný - 2x N. Kříž)

Orel Řečkovice C - Židenice 4:0 (branky: 3x K. Lesenský, N. Kříž)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 2:3 (branky: J. Vrašťák, Š. Chaloupka - V. Dlabáček, D. Boudný, T. Havlíček)

Ořechov - Orel Řečkovice C 1:1 (branky: V. Bagar - N. Kříž)

Orel Řečkovice B - Židlochovice 0:0

Orel Řečkovice A - Medlánky 1:0 (branky: J. Vrašťák)

Nejlepší střelci:

7 Nikolas Kříž (Orel Řečkovice C)

5 Kryštof Lesenský (Orel Řečkovice C)

5 Jan Holzknecht (Židlochovice)

4 Jan Vrašťák (Orel Řečkovice A)

Mladší žáci

Připravujeme

Starší žáci

Připravujeme

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 4. března 2017

Mladší žáci

Turnaj na malém hřišti

Pořadí:

1. Orel Řečkovice bílí (H. Sladký, J. Libus, K. Sedláček)

2. Orel Řečkovice žlutí (J. Hadrava, L. Hanych, T. Havlíček)

3. Orel Řečkovice zelení (F. Másilko, M. Bílek, A. Čurda)

Zápasy (2 x 6 minut malé hřiště):

Bílí - Zelení 2:0 (branky: 2 x H. Sladký)

Bílí - Žlutí  2:0 (branky: 2 x H. Sladký)

Zelení - Žlutí 1:1 pen. 1:0 (branky: M. Bílek + rozh. penalta J. Hadrava - L. Hanych) 

Nejlepší střelci:

4 H. Sladký

1 L. Hanych

1 M. Bílek

Turnaj na standardním hřišti

1. Orel Řečkovice světlí (M. Brýdl - K. Lesenský, N. Kříž, N. Velek, S. Velek)

2. FC Medlánky 

3. Orel Řečkovice tmaví (H. Kremer - Š. Chaloupka, D. Boudný, J. Halámek, B. Houšť)

4. Orel Židenice 

Zápasy (2 x 8 minut):

FC Medlánky - Orel Řečkovice světlí 0:1 (branky: N. Kříž)

Orel Židenice - Orel Řečkovice tmaví 1:2 (branky: D. Grůza - D. Boudný 2 x)

FC Medlánky - Orel Řečkovice tmaví 1:0 

Orel Židenice - Orel Řečkovice světlí 0:6 (branky: N. Kříž 4x, K. Lesenský 2x)

Orel Židenice - FC Medlánky 0:3 

Orel Řečkovice světlí - Orel Řečkovice tmaví 4:1 (branky: K. Lesenský 3x, N. Kříž - D. Boudný)

Nejlepší střelci:

6 Nikolas Kříž (Orel Řečkovice světlí)

5 Kryštof Lesenský (Orel Řečkovice světlí)

3 David Boudný (Orel Řečkovice tmaví)

Starší žáci

Pořadí:

1. Orel Židenice

2. Orel Řečkovice (A. Havlík - L. Skoumal, B. Havlíček, M. Fabík, D. Trávníček, M. Vašek, J. Mazák, L. Matuška, M. Budjač)

Zápasy (2 x 8 minut):

Orel Řečkovice - Orel Židenice 2:2 (branky: B. Havlíček, D. Trávníček - J. Neužil 2x) 

Orel Řečkovice - Orel Židenice 0:1 (branky: V. Klusák)

Junioři

Pořadí:

1. Orel Řečkovice 

2. Orel Židenice

Zápasy (2 x 20 minut):

Orel Řečkovice - Orel Židenice 13:8 (branky: Nikolas Zerich 4, Michal Matoušek 4, David Kašuba 2, Jonáš Bandstetter 1, Šimon Kolář 1, Dominik Luzcszak 1 - Martin Hampl 4, Matouš Klusák 3, Matouš Bártů 1)

Fotogalerie: 

Odehraný turnaj - 28. ledna 2017

Mladší žáci

Pořadí:

1. Orel Řečkovice žlutí (M. Brýdl - K. Lesenský, V. Dlabáček, N. Velek, J. Hadrava)

2. Orel Židenice A 

3. Orel Řečkovice tmaví (H. Kremer - H. Vrašťák, D. Boudný, H. Dědič)

4. Orel Židenice B 

5. Orel Řečkovice světlí (T. Čurda - Š. Ondráček, L. Hanych, A. Hanych, M. Bílek)

Zápasy (2 x 8 minut):

Orel Židenice A - Orel Řečkovice tmaví 1:0 (branky: D. Pečinka)

Orel Řečkovice světlí - Orel Židenice B 0:1 (branky: D. Grůza)

Orel Řečkovice žlutí - Orel Řečkovice světlí 3:0 (branky: K. Lesenský 2x, J. Hadrava)

Orel Židenice B - Orel Židenice A 0:3 (branky: D. Pečinka 3x)

Orel Řečkovice tmaví - Orel Židenice B 4:0 (branky: J. Vrašťák 3x, D. Boudný)

Orel Řečkovice žlutí - Orel Židenice A 3:0 (branky: V. Dlabáček 2x, K. Lesenský)

Orel Řečkovice světlí - Orel Židenice A 2:3 (branky: Š. Ondráček, L. Hanych - D. Pečinka 3x)

Orel Řečkovice žlutí - Orel Řečkovice tmaví 0:0 

Orel Řečkovice žlutí - Orel Židenice B 2:0 (branky: K. Lesenský, N. Velek)

Orel Řečkovice světlí - Orel Řečkovice tmaví 1:3 (branky: L. Hanych - D. Boudný 2x, J. Vrašťák)

Nejlepší střelci:

8 David Pečinka (Orel Židenice A)

4 Kryštof Lesenský (Orel Řečkovice žlutí)

4 Jan Vrašťák (Orel Řečkovice tmaví)

Starší žáci

Pořadí:

1. Orel Troubelice 

2. Orel Řečkovice A 

3. Orel Řečkovice B

4. Orel Židenice

5. Orel Starý Lískovec 

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Řečkovice A - Orel Troubelice 1:1 (branky: J. Brandstetter - M. Šincl)

Orel Židenice - Orel Řečkovice B 1:1 (branky: M. Šincl - A. Havlík)

Orel Židenice - Orel Starý Lískovec 0:0

Orel Řečkovice A -Orel Řečkovice B 1:1 (branky: Š. Vitásek - A. Havlík)

Orel Troubelice - Orel Řečkovice B 2:0 (branky: M. Šincl 2x)

Orel Řečkovice A -Orel Starý Lískovec 5:1 (branky: J. Brandstetter 3x, B. Havlíček, L. Matuška - L. Janda)

Orel Řečkovice A - Orel Židenice 6:0 (branky: J. Brandstetter 2x, F. Dygas, B. Havlíček, L. Matuška, L. Skoupý)

Orel Troubelice - Orel Starý Lískovec 4:2 (branky: M. Šincl, J. Drlík, M. Heralt, j. Kropáč - M. Dastych, L. Janda)

Orel Řečkovice B - Orel Starý Lískovec 4:0 (branky: A. Havík 3x, J. Mazák)

Orel Troubelice - Orel Židenice 6:0 (branky: M. Šincl 3x, J. Drlík 3x)

Nejlepší střelci:

7 Martin Šincl (Orel Troubelice)

6 Jonáš Brandstetter (Orel Řečkovice A)

5 Adam Havlík (Orel Řečkovice B)

Junioři

Pořadí:

1. Orel Židenice 

2. Orel Řečkovice (A. Havlík - M. Matoušek, D. Matoušek, Š. Kolář, J. Brandstetter, F. Dygas)

Zápasy (2 x 20 minut):

Orel Řečkovice - Orel Židenice 2:6 (branky: A. Havlík, M. Matoušek - M Bartus 3, J. Janko 2, M. Klusák)

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 3. prosince 2016

Mladší žáci

Pořadí:

1. Orel Řečkovice A (K. Sedláček - K. Lesenský, N. Kříž, Š. Chaloupka, N. Velek, S. Velek)

2. Orel Židenice (O. Kupský - D. Pečinka, D. Grůza, P. Grůza, F. Hruban, V. Kolařík, D. Rous, K. Kučera)

3. Orel Řečkovice B (D. Boudný - H. Vrašťák, T. Čurda, H. Dědič, V. Ulman, J. Hadrava)

4. Orel Řečkovice C (H. Kremer - T. Havlíček, L. Hanych, A. Hanych, F. Másilko, M. Bílek)

Zápasy (2 x 8 minut):

Orel Řečkovice A - Orel Židenice 4:1 (branky: Kryšof Lesenský 2x, Nikolas Kříž 2x - David Grůza)

Orel Řečkovice B - Orel Řečkovice C 3:2 (branky: Hynek Dědič, Tonda Čurda, Honza Vrašťák - Lukáš Hanych, Fanda Másilko)

Orel Řečkovice B - Orel Židenice 1:2 (branky: Hynek Dědič - David Pečinka 2x)

Orel Řečkovice C - Orel Židenice 0:3 (branky David Pečinka 2x, David Grůza)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice C 6:0 (branky: Nikolas Kříž 4x, Kryštof Lesenský 2x)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 2:1 (branky: Nikolas Kříž 2x - Honza Vrašťák)

Nejlepší střelci:

8 Nikolas Kříž (Orel Řečkovice A)

4 Kryštof Lesenský (Orel Řečkovice A)

4 David Pečinka (Orel Židenice)

Starší žáci

Pořadí:

1. Orel Řečkovice (F. Dygas - B. Havlíček, L. Matuška, M. Lúč, Š. Vitásek, J. Brandstetter, L. Skoumal)

2. Orel Starý Lískovec (V. Kancler - J. Doležel, J. Černý, T. Černý, Z. Toman, L. Janda, O. Ondruš, A. Toman)

3. Orel Židenice (D. Sláma - V. Klusák, P. Rous, V. Janko, F. Hruban, D. Pečinka)

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Starý Lískovec - Orel Židenice 6:1 (branky: Z. Toman 4, J. Doležel, O. Ondruš - D. Sláma)

Orel Řečkovice - Orel Židenice 9:3 (branky: J. Brandstetter 3, Š. Vitásek 3, F. Dygas, B. Havlíček, L. Matuška - D. Sláma 2, V. Klusák)

Orel Řečkovice - Orel Starý Lískovec 3:2 (branky: L. Matuška, B. Havlíček, Š. Vitásek - Z. Toman, O. Ondruš)

Orel Starý Lískovec - Orel Židenice 5:3 (branky: Z. Toman, J. Černý, O. Ondruš, L. Janda, T. Černý - V. Janko, D. Sláma, P. Rous)

Orel Řečkovice - Orel Židenice 4:3 (branky: J. Brandstetter 3, B. Havlíček - V. Janko 2, V. Klusák)

Orel Řečkovice - Orel Starý Lískovec 5:1 (branky: J. Brandstetter 2, L. Matuška, O. Buček, Š. Vitásek - Z. Toman)

Nejlepší střelci:

8 Jonáš Brandstetter (Orel Řečkovice)

7 Zdeněk Toman (Orel Starý Lískovec)

4 Šimon Vitášek (Orel Řečkovice)


Junioři

Pořadí:

1. Red Warriors (M. Žilka, L. Bauer, M. Malecký, V. Balač, D. Nováček, F. Kacvinský, D. Divácký)

2. Orel Židenice (M. Bártů, D. Koláčný, D. Kopecký, O. Horký, M. Hampl, M. Klusák)

3. FC Kaktusáci (Š. Chmel, J. Peška, J. Juřina, M. Hron, J. Červenka)

4. Orel Obřany (D. Vyšinka, R. Juránek, R. Juránek, R. Kouřil, T. Šmarda, J. Novotný)

5. Orel Řečkovice (F. Dygas, M. Klement, F. Havlík, Š. Kolář, M. Roberts, O. Buček, J. Brandstetter, M. Matoušek)

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Židenice - Orel Obřany 7:5 (branky: O. Horký 6, D. Kopecký Dominik - ???)

FC Kaktusáci - Red Warriors 1:4 (branky: Š. Chmel - ???)

Orel Řečkovice - Orel Obřany 3:6 (branky: M. Klement, O. Buček, M. Matoušek Michal - ???)

Orel Židenice - Red Warriors 2:4 (branky: O. Horký 2 - ???)

FC Kaktusáci - Orel Řečkovice 11:3 (branky: J. Červenka 4, J. Peška 3, J. Juřina 3, Š. Chmel - M. Klement, F. Havlík, J. Brandstetter)

Orel Židenice - Orel Řečkovice 10:2 (branky: O. Horký 2, M. Bártů 4, D. Kopecký 2, M. Hampl 2 - O. Buček, M. Matoušek)

Orel Obřany Red Warriors 0-0

Orel Židenice - FC Kaktusáci 5:4 (branky: O. Horký 3, M. Klusák 2 - J. Červenka 2, J. Juřina 2)

Orel Obřany - FC Kaktusáci 1:6 (branky: ??? - J. Juřina 4, J. Červenka, Š. Chmel)

Red Warriors - Orel Řečkovice 4:3 (branky: ??? - M. Matoušek, O. Buček, J. Brandstetter)

Nejlepší střelci:

Horký Ondřej 13 (Židenice)

Juřina Jonáš 9 (FC Kaktusáci)

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 15. listopadu 2016

Mladší žáci

Pořadí:

1. Orel Židenice A

2. Orel Řečkovice (Hynek - Fanda, Nikolas, Samuel, Honza V., Štěpán Chal., David)

3. Orel Židenice B 

Zápasy (2 x 8 minut):

Orel Řečkovice - Orel Židenice A 1:3 (branka: Honza V.)

Orel Židenice B - Orel Židenice A 0:2 

Orel Řečkovice - Orel Židenice B 1:1 (branka: Honza V.), na penalty 5:4

Starší žáci

Pořadí:

1. Orel Řečkovice (Adam H., Šimon Z., Jan G., Lukáš M., Šimon V., Jonáš B., Matěj B.)

2. Orel Židenice

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Řečkovice - Orel Židenice 10:1 (branky: Adam H 3x, Jonáš B. 3x, Šimon Z. 2x, Lukáš M., Šimon V. - Teo I.)

Orel Řečkovice - Orel Židenice 6:1 (branky: Jonáš B. 3x, Lukáš M., Filip D., Šimon V. - Teo I.)

Junioři

Pořadí:

1. Orel Židenice (Matouš B., Jan J., Martin H., David K., Vít K.)

2. Orel Řečkovice (Adam H., Filip H., Šimon Z., Michal M., Šimon K., Šimon V., Jonáš B., Martin K., Filip D.)

Zápasy (2 x 20 minut):

Orel Řečkovice - Orel Židenice 2:7 (branky: Filip D., Michal M. - Matouš B. 5x, Jan J., Martin H.)

Fotogalerie:

Odehraný turnaj - 15. října 2016

Mladší žáci

Pořadí:

1. Orel Řečkovice A (Ben - Kryštof L., Fanda, Teo, Nikolas, Samuel)

2. Orel Židenice (Eda - Davča P., Davča G., Fanda, Ondra, Péťa, Vojtík, Luďa, Lukáš C.)

3. Orel Řečkovice B (David - Honzík V., Štěpán Chal., Štěpán Ondr., Tonda, Bruno)

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Řečkovice A - Orel Židenice 1:0 (branka: Kryštof L.)

Orel Řečkovice B - Orel Židenice 1:2 (branky: Honzík V. - David P., Lukáš C.)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 2:0 (branky: 2 Kryštof L.)

Střelci:

3 Kryštof L. (Orel Řečkovice A)

1 Honzík V. (Orel Řečkovice B), Lukáš C. (Orel Židenice), David P. (Orel Židenice)

Starší žáci

Pořadí:

1. Orel Řečkovice 

2. Orel Židenice 

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Řečkovice - Orel Židenice 2:0 (branky: Adam H., Šimon Z.)

Orel Řečkovice - Orel Židenice 5:1 (branky: 3 Jonáš B., Šimon Z., Adam H. - Tomáš J.)

Střelci:

3 Jonáš B. (Orel Řečkovice)

2 Šimon Z. (Orel Řečkovice), Adam H. (Orel Řečkovice),

1 Tomáš J. (Orel Židenice)

Junioři

Pořadí:

1. Orel Židenice

2. Orel Řečkovice A

3. Orel Řečkovice B

Zápasy (2 x 15 minut)

Orel Řečkovice B - Orel Židenice 3:8 (branky: 2 Šimon Ko., Michal M. - 3 Martin H., 2 Matouš B., 2 Mates K.)

Orel Řečkovice A - Orel Židenice 2:3 (branky: Šimon Z., Ondra B. - 2 Jan J., vlastní)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 6:5 (branky: 2 Martin K., 2 Šimon Z., David B., Filip H. - 2 Michal M., 2 Jonáš B., Lukáš Sk.)

Střelci:

3 Martin H. (Orel Židenice)

2 Jonáš B. (Orel Řečkovice A), Matouš B. (Orel Židenice), Martin K. (Orel Řečkovice A), Šimon Z. (Orel Řečkovice A), Mates K. (Orel Židenice), Michal M. (Orel Řečkovice B), Jan J. (Orel Židenice), vlastní (Orel Židenice),

1 Filip H. (Orel Řečkovice A), Ondra B. (Orel Řečkovice A), Lukáš Sk. (Orel Řečkovice B)

Fotogalerie:


Odehraný turnaj - 17. září 2016

Mladší žáci

Pořadí:

1. Orel Řečkovice A (Ben - Kryštof L., Vláďa, Nikolas, Samuel)

2. Orel Řečkovice B (Véna - Teo, Jindra, Filip, Honzík, David)

3. Orel Židenice (Eda - Davča P., Davča G., Fanda, Ondra, Péťa, Vojtík, Luďa)

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 1:0 (branka: Kryštof L.)

Orel Řečkovice A - Orel Židenice 1:0 (branka: Kryštof L.)

Orel Řečkovice B - Orel Židenice 2:1 (branky: Honzík, Véna - Eda)

Střelci:

2 Kryštof L. (Orel Řečkovice A)

1 Eda (Orel Židenice), Honzík (Orel Řečkovice B), Véna (Orel Řečkovice B)

Starší žáci 

Pořadí:

1. Orel Řečkovice A (Adam H. - Filip H., Martin K., Matěj V., Tomáš K.)

2. Orel Řečkovice B (Filip D. - Šimon Ko., Jonáš B., Michal Ma., Pavel M.)

3. Orel Řečkovice C (Míša Bu. - Honzík G., Ben H., Lukáš M., Jirka J.)

Zápasy (2 x 10 minut):

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 1:0 (branka: Filip H.)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice C 7:0 (branky: 3 Tomáš K., 3 Martin K., Matěj V.)

Orel Řečkovice B - Orel Řečkovice C 5:0 (branky: 3 Šimon Ko., 2 Jonáš B.)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 2:0 (branky: Filip H., Martin K.)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice C 4:0 (branky: 2 Adam H., Martin K., Matěj V.)

Orel Řečkovice B - Orel Řečkovice C 6:0 (branky: 2 Šimon Ko., 2 Michal M., Jonáš B., Filip D.)

Střelci:

5 Šimon Ko., Martin K. (oba Orel Řečkovice)

3 Tomáš K., Jonáš B. (Orel Řečkovice)

2 Filip H., Adam H., Matěj V., Michal M. (všichni Orel Řečkovice)

1 Filip D. (Orel Řečkovice)

Fotogalerie:


Odehraný turnaj - 5. června 2016

Junioři

Pořadí:

1. Orel Židenice 

2. Orel Řečkovice A 

3. Orel Řečkovice B 

Zápasy:

Orel Řečkovice A - Orel Židenice 2:3 (Buček D., Klement M. - 2 Janko J., Horký O.)

Orel Židenice - Orel Řečkovice B 4:1 (2 Bártů M., Jank J., Horký O. - Brandstetter J.)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 3:0 (2 Buček D., Zerrich N.)

Orel Řečkovice A - Orel Židenice 1:3 (Buček D. - Hampl M., Janko J., Horký O.)

Orel Židenice - Orel Řečkovice B 5:2 (3 Janko J., 2 Horký O. - Buček O., Brandstetter J.)

Orel Řečkovice A - Orel Řečkovice B 6:0 (2 Zerrich N., 2 Buček D., Luszcak D., Klement M.)

Fotogralerie:

CHCETE SE PŘIHLÁSIT?