Turnaje 2019/2020

Následující turnaj - 15. 12. 2019 Kuřim

Těšíme se do halové části sezóny. Prosincový turnaj náš čeká v neděli 15. 12. v kuřimské hale i nafukovačce.

Poslední turnaj - 9. 11. 2019 Orlák

Listopadový futsalový turnaj byl pro náš projekt revoluční! V kategorii mladších žáků jsme totiž odstartovali plnohodnotnou krajskou celoroční soutěž se stabilními osmi týmy. Nejlepší týmy z naší krajské ligy vyšleme každoročně do nových celostátních soutěží, které se od příštího roku spouští u mládeže oficiálně právě už od kategorie U13. Výsledky každého kola naleznete na našem webu: https://www.detskyfutsal.cz/u12-vysledky/. 👍👍👍

V historicky prvním kole jihomoravské futsalové ligy mladších žáků se dařilo především trojici favoritů FC Medlánky Brno, Orel Řečkovice a TJ Agrotec Hustopeče - futsal. ⚽️⚽️⚽️ V tradičním turnaji nejmladších dominoval přípravkám Orel Řečkovice, který si poradil s týmem z MČ Brno-Židenice, Fotbalová Školička či Lokomotiva Horní Heršpice. 🏆 Lokomotiva Brno Horní Heršpice pak zlepšila náladu starším kolegům vítězstvím v kategorii minipřípravek.👏👏👏

2. turnaje - říjen

Našeho říjnového turnaje se včera zúčastnilo 170 dětí v 18 týmech. Tradičně se hrálo na 3 hřištích současně, prodalo se přes 100 párků v rohlíku a vyprodala všechna lízátka 😄

V minipřípravce zvítězila Fotbalová Školička, která za sebou nechala o tři body Lokomotiva Brno Horní Heršpice.🥇🥈Mladší přípravce kraloval tým Orel Řečkovice, druhé místo si vybojovali hráči z MČ Brno-Židenice. 🥇🥈Ve starší přípravce udržely v závěrečném zápase skupiny FC Medlánky Brno remízu s Orel Řečkovice, čímž si pro sebe zajistily pohár. Třetí mezi sedmi týmy skončil TJ Agrotec Hustopeče - futsal.

Statistiky naleznete ZDE - U7, U9, U12

1. turnaje - září

První turnaj letošní futsalové sezóny přilákal ve třech kategoriích rekordních 18 týmů. V nejmladší minipřípravce přetlačila Fotbalová Školička o skóre Lokomotiva Brno Horní Heršpice. Mezi šesticí týmů v mladší přípravce dominovali hráči FC Kuřim. Ve starší přípravce nepoznaly hořkost porážky FC Medlánky Brno, které na druhé a třetí místo odsunuly oba vyrovnané týmy Orel Řečkovice.